CAREL mitrināšanas iekārtas un automātika

Lai cilvēks justos komfortabli, optimālais relatīvais gaisa mitruma līmenis telpās ir 40–55 procenti. Ja mitrums pazemināsies zem 40 procentu sliekšņa, jebkurš vesels cilvēks sāks izjust miegainību, izklaidību, ādas un gļotādu sausumu. Tāpat pārāk sausā gaisā viegli izplatās dažādas izcelsmes putekļi, taču vidē ar normālu mitruma daudzumu gaisā esošās mikrodaļiņas nosēžas. CAREL gaisa mitrinātāji atbilst dzīvojamo, komerciālo un rūpniecisko pielietojumu vajadzībām, tie ir vienkārši uzstādīšanā un ērti lietošanā.

CAREL gaisa mitrinātāji paredzēti dzīvojamām telpām, slimnīcu un operāciju zālēm, laborotorijām, muzejiem, datu centriem, dzesēšanas iekārtām un citām sadzīves un komerciāla rakstura telpām.

CAREL produkti

Elektrodu mitrinātāji

Iegremdēto elektrodu mitrinātāju darbība balstās uz vienkāršu fizikālu principu. Tā kā parastais dzeramais ūdens satur noteiktu daudzumu izšķīdušu minerālsāļu un līdz ar to ir nedaudz vadītspējīgs, pieliekot spriegumu ūdenī iegremdētiem metāla elektrodiem, rodas elektriskā strāva, kas silda ūdeni (Džoula efekts) līdz vārīšanās temperatūrai, tādējādi radot tvaiku.  Izgatavotā tvaika daudzums ir proporcionāls elektriskajai strāvai.

Pretestības tvaika mitrinātāji

Pašlaik tirgū esošā gaisa mitrināšanas tehnoloģija ir spērusi ievērojamu soli uz priekšu ar modernizēto augstas precizitātes sildītāju mitrinātāju CAREL heaterSteam klāstu, kas pieejams modeļos no 2 līdz 80 kg / h. Produkts ir pārveidots visos aspektos, sākot no tā mehāniskajiem komponentiem un beidzot ar jauno elektronisko kontrolieri ar grafisko interfeisu

Saspiestā ūdens mitrinātāji

Ūdens mitrinātāji ar paaugstinātu spiedienu izmanto potenciālo enerģiju, ko ūdenim nodod īpašs tilpuma sūknis (parasti 70 bāri), lai ar īpašām sprauslām panāktu ļoti smalku izsmidzināšanu. Šo mitrinātāju visizplatītākais lietojums ir gaisa apstrādes iekārtās, kur ir uzstādīta paaugstināta spiediena ūdens sadales sistēma.

Izsmidzinātāji – iztvaikošanas dzesēšana

"Iztvaikošanas dzesēšana" ir process, kurā ūdens iztvaicējot atdzesē gaisu. Lai tas notiktu bez ārējas enerģijas iedarbības, ūdenim jābūt izsmidzinātam gaisā kā ļoti smalkiem ūdens pilieniņiem.

Saspiesta gaisa un ūdens izsmidzinātāji

Saspiesta gaisa mitrinātāji ir ideāls mitrināšanas risinājums vienmēr, kad ir pieejama saspiesta gaisa padeve. Iekārtas var uzstādīt gaisa apstrādes iekārtā vai tieši telpā, kur jākontrolē mitrums.

Gāzes tvaika mitrinātāji

CAREL gaSteam, ar gāzi darbināmu mitrinātāju klāsts, kas pieejami ar modeļiem 45, 90 un 180 kg / h. GaSteam darbojas ar dabasgāzi vai sašķidrinātu naftas gāzi, un tas ir aprīkots ar izsmalcinātu iebūvētu elektronisko kontrolieri, kas var pārvaldīt arī cita veida gāzi, vienkārši iestatot vairākus degļa kalibrēšanas parametrus. Siltummaiņa ekskluzīvais dizains nodrošina ļoti augstu efektivitāti (94-96%) un ērtu apkopi.

Reversās osmozes sistēmas

CAREL ūdens attīrīšanas sistēma ir paredzēta lietošanai ar humiFog multizone, mc multizone, heaterSteam un gaSteam mitrinātājiem. Sistēmu var kombinēt arī ar ChillBooster iztvaikošanas dzesēšanai. Apgādāts ar dzeramo ūdeni , tas ģenerē demineralizētu ūdeni ar fizikālām un ķīmiskām, plūsmas ātruma un spiediena īpašībām, kas piemērots padevei mitrinātājiem.

Centrbēdzes mitrinātāji

humiDisk ir mazs izmērā, taču izturīgs mitrinātājs, kas izmanto vērpšanas disku, lai izsmidzinātu ūdeni un pārveidotu to miljonos ļoti mazu pilienu, kurus iebūvēts ventilators izpūš telpā, kur tie iztvaiko, mitrina un atdzesē gaisu. Ļoti mazs enerģijas patēriņš, tikai 220 W uz 6,5 kg / h jaudas.

Ultraskaņas mitrinātāji

Ultraskaņas mitrinātājiem ir maza ūdens uzkrāšanas tvertne un pjezoelektriski devēji, kas uzstādīti tvertnes apakšā. Transduktora virsma vibrē ar ļoti lielu ātrumu (1,65 miljoni reizes sekundē) - ātrumu, kas neļauj ūdenim kustēties tā inerces masas dēļ. Pārveidotāja cikla negatīvās amplitūdas laikā izveidojas tukšums, kas rada mikroskopiskus burbuļus, kas cikla pozitīvās amplitūdas laikā tiek virzīti uz ūdens virsmu.

Tvaika sadales sistēmas

Šie piederumi ir pieejami humiSteam, compactSteam, heaterSteam un gaSteam mitrinātājiem. CAREL izotermisko mitrinātāju piederumu klāsts ir īpaši izstrādāts, lai ļautu izveidot pilnīgas un piemērota pielietojuma mitrināšanas sistēmas.

Centralizēti tvaika izplatītāji

ultimateSAM ir atmosfēras vai paaugstināta spiediena tvaika izkliedes sistēma, kas paredzēta vienmērīgai un efektīvai sausa tvaika sadalei kanālos vai gaisa apstrādes iekārtās. Visas metāla detaļas, kas uzstādītas gaisa apstrādes iekārtā / kanālā, ir izgatavotas no AISI 304 tērauda, lai garantētu higiēnu un ilgu ekspluatācijas laiku.